Akumulátorové nožnice na konáre Dnipro-M DPS-200BC ULTRA
Číslo produktu 84280000
Skladom
Skladom
K porovnaniu
Prihláste sa na stránku aby ste
pridali produkt do zoznamu želaní
Doručenie
  • Vyzdvihnutie z našej predajne je bezplatné
  • Slovenská pošta
  • Kuriérom po Bratislave
Záruka
  • Záruka na batérie 12V, 20V - 1 rok
  • Záruka výrobcu - 3 roky
  • Pre sériu ULTRA - 5 rokov
  • Kľúče a zásuvky - doživotná záruka
Platba
  • Online platba kartou
  • Platba na dobierku - Slovensko
  • Platba v hotovosti alebo bankovou kartou v predajni
Popis
Maximálne napätie 20 V
Počet nastavení rezu 4
4 poloha 40 mm
Typ motora Bezuhlíkový (brushless)
Menovité napätie 18 V
Model DPS-200BC ULTRA
Hmotnosť 1 kg
Materiál čepele Oceľ SK5
Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom III
Stupeň krytia (IP) IP 31
1 poloha 10 mm
2 poloha 20 mm
3 poloha 30 mm