Pridajte produkty do zoznamu prianí
Pridajte položky na porovnanie
0

Uhlová brúska Dnipro-M GL-190S

Číslo výrobku 80585000
€83.00
В наявності
Porovnať
Prihláste sa na stránke pre
pridanie produktu do zoznamu prianí
Rýchle objednanie
Doprava
  • Vyzdvihnutie z našej predajne je bezplatné
  • DPD - HOME 
  • DPD - CLASSIC
  • DPD - Pickup
  • GLS 
  • Kuriérom po Bratislave 
Záruka

Záruka výrobcu — 3 roky
Pre sériu ULTRA — 5 rokov
Kľúče a zásuvky - doživotná záruka

Platba
  • Hotovosť 
  • Platba kartou
Informácie o elektronických výrobkoch

Informácie o elektronickom tovare

Opis

Cieľ

Anulárny brúsny stroj GL-190S ľahko sa vyskytuje s rezom výstuže, plechu do 6 mm, betón do hĺbky 35 mm, kameň, keramiku, tehly, penový blok, plynový blok. Tento model bude najlepšou voľbou na rezanie hrúbky kovu do hrúbky 3 mm (obyčajné a profilové potrubie, kanál), mletie kruhom a kefou. Postavený regulátor rotácie umožňuje vykonávať širokú škálu domácností a profesionálnych úloh.

Power

Výkonný motor z roku 1900 Watts vám umožňuje vykonať ohýbací kanál 60x40x3 mm po dobu 18 sekúnd a strobe 35x100 mm v betónovej značke M 150 počas 50 sekúnd.
& nbsp;

Spoľahlivosť

Podľa štandardov kvality implementovanej v základných modeloch (protektívne ložiská typu RS, vinutie laku motora, výplň kontaktnej zóny kolektora), model GL-190S má dodatočnú posilnenú ochranu motora, zloženú plnú výplň stator, gumová podložka. & Nbsp;, ako aj ochrana proti preťaženiu, ktorá poskytuje maximálnu ochranu nástrojov, zvýšenú pracovnú prax a schopnosť používať tento nástroj v zložitých stavebných podmienkach.

regulátor rotácie

Prítomnosť regulátora rotácie umožňuje kvalitatívne a s najvyššou účinnosťou pracovať s rôznymi typmi práce a materiálov:
- pozícia 1-3 & ndash; Je potrebné použiť na odstránenie chiprínu z materiálu, na vytvorenie komory a iných jemných typov práce, ktoré nevyvíja úsilie pre tento nástroj (práca s plastom);
- Pozícia 4 & ndash; pre brúsenie jemného materiálu (m & rsquo; ktoré skaly stromu);
- pozícia 5 & ndash; na brúsenie materiálu stredného odporu voči poškodeniu a deformácii (masívne drevo, kov);
- pozícia 6 & ndash; Na rezanie, čistenie a brúsenie materiálu, ktorý nie je deformovaný pri zahrievaní a nepoškodených vlákna počas prevádzky (kov, betón, tehla, žul, kameň, mramorové povrchy).

Hladký štart

Laukel Restrictor (Funkcia Soft Start Function) znižuje zaťaženie siete, keď zapnete zariadenie, ktoré zabraňuje jeho rýchlemu opotrebeniu. Táto možnosť okrem toho v čase zapnutia obmedzuje nástroj z ostrého trhnutia.

>

pohodlie v práci

Malé rozmery tela ako pre takúto energiu, regulátor rotácie, gumberizovanú hlavnú rukoväť, tri polohu Dodatočnú rukoväť, gumberovaný kábel 3 metrov dlhý prispievajú k pohodlí počas dlhodobej práce.

Nová recenzia alebo komentár
Prihlásiť sa pomocou
Ohodnotiť produkt
Odošli
Hore