Pridajte produkty do zoznamu prianí
Pridajte položky na porovnanie
0

Uhlová brúska Dnipro-M GS-160SE (2021)

Číslo výrobku 16874000
€106.00
В наявності
Porovnať
Prihláste sa na stránke pre
pridanie produktu do zoznamu prianí
Rýchle objednanie
Doprava
 • Vyzdvihnutie z našej predajne je bezplatné
 • DPD - HOME 
 • DPD - CLASSIC
 • DPD - Pickup
 • GLS 
 • Kuriérom po Bratislave 
Záruka

Záruka výrobcu — 3 roky
Pre sériu ULTRA — 5 rokov
Kľúče a zásuvky - doživotná záruka

Platba
 • Hotovosť 
 • Platba kartou
Informácie o elektronických výrobkoch

Informácie o elektronickom tovare

Opis

Funkcie modelu

rohový mlynček Dnipro-M GS-160SE (2021) & mdash; Najsilnejší inovatívny model v línii rohového brúsenia Dnipro-M. Funkcia podpory konštantnej rýchlosti poskytuje stabilnú prevádzku pri akomkoľvek zaťažení, zatiaľ čo k novej modifikácii systému preťaženia preťaženia 2021 uloží nástroj pred zlyhaním. Vysoká prevádzková kapacita (1400 W) a rozvinuté funkcie robia tento nástroj ideálnym pre profesionálne úlohy v zložitých stavebných podmienkach až do 12 hodín denne.

Cieľ

rohový mlynček GS-160SE ľahko prerezáva výstuž s priemerom až 25 mm, plech do 10 mm, dlaždice, kameň, keramika, tehly, penové a plynové bloky, vhodné na prácu so zosilnenou betónou s vysokou hustotou .
> Tento model brúsi drevo a kov s kefou do priemeru až 125 mm s priamym a prúteným drôtom až do 0,5 mm, ukončil okvetný okvetný kruh akejkoľvek granularity, samoliečovacia dýza a brúsny betón s diamantovou šálkou až do 125 mm.

>

Power

Výkonný motor s 1600 wattmi umožňuje vyrezať výstuž s priemerom 14 mm za 1,9 ° C a vyčistiť zváraný šv 1 M & ndash; počas 2,1 min. Konštantná elektronika vám umožní nestratiť rýchlosť, aj keď pri načítaní a vykonávaní 13% rýchlejšie v porovnaní s modelmi bez funkcie konštantnej rýchlosti.

>

Spoľahlivosť

Podľa štandardov ochrany, ktoré sú v základných modeloch (protektívne ložiská s prachom, typ RS, lakovanie vinutia motora, zložená výplň kontaktnej zóny z kolektora), v GS-160Se pridal posilnenú ochranu motora, čo chráni vinutie pred poškodením pri práci s kameňom a betónom. Pridané v modifikácii 2021 Ochrana elektronického motora pred preťažením bude chrániť nástroj pred poruchou príliš vysokými prúdmi.

regulátor rotácie

Vstavaný regulátor rotácie umožňuje pracovať s rôznymi typmi práce a materiálov:
- pozícia 1-3 & ndash; Na odstránenie chiprínu z materiálu, tvorba komorov a iných jemných typov práce, kde sa nevynakladá žiadne úsilie na nástroj (práca s plastom);
- Pozícia 4 & ndash; pre brúsenie jemného materiálu (m & rsquo; ktoré skaly stromu);
- pozícia 5 & ndash; na brúsenie materiálu stredného odporu voči poškodeniu a deformácii (masívne drevo, kov);
- pozícia 6 & ndash; Na rezanie, čistenie a brúsenie materiálu, ktorý nie je zdeformovaný pri zahrievaní a nemá poškodenie vlákien počas prevádzky (kov, dlaždice, kameň, keramika, tehla, mramorové povrchy, penové a plynové bloky).

Hladký štart

Laukel Restrictor (Funkcia Soft Start Function) znižuje zaťaženie siete, keď zapnete zariadenie, ktoré zabraňuje jeho rýchlemu opotrebeniu. Táto možnosť okrem toho v čase zapnutia obmedzuje nástroj z ostrého trhnutia.

>

bezpečnosť

Brúsenie má funkciu ochrany pred náhodným spustením a zabraňuje automatickému zapnutiu nástroja po prerušení prúdu. Systém funguje, ak bola zástrčka odstránená z zásuvky cez nedbanlivosť a potom bola vložená späť.

Rýchla fixácia

Rýchla fixácia ochranného krytu vám umožňuje ľahko zmeniť svoju pozíciu bez použitia ďalších nástrojov, ktoré výrazne šetrí pracovný čas.

Pohodlná práca

zúžený tvar tela, ktorý vám umožní pohodlne uchopiť nástroj rukou, ako aj ďalšiu rukoväť gumy, rýchle skrytie a gumovaný 3 m dlhý kábel poskytujú značné pohodlie počas dlhodobej práce.

Dnipro-M Grand 125 mm 22,2 mm

Diamondový disk

Dnipro-M Grand Diamond Disk je navrhnutý tak, aby pracoval s uhlovou mlynou. Má vysokú účinnosť a rýchlosť pri práci s pevným vystuženým betónom a používa sa tiež na prácu s tehlami, žulou, kameňom a inými materiálmi.

funkcie

 • ?
 • Výrobná technológia & laquo; laserová technológia & raquo; a zvýšená koncentrácia diamantového zrna (27%) poskytuje vysokú účinnosť zdrojov a disku.
 • Znížená hrúbka disku vám umožňuje znížiť množstvo prachu a zaťaženie nástroja.
 • sa dá použiť v práci bez chladenia vody.
Nová recenzia alebo komentár
Prihlásiť sa pomocou
Ohodnotiť produkt
Odošli
Hore