Акумуляторний тример Dnipro-M DTC-200BC Dual (без АКБ та ЗП)
Артикул 17599000
В наявності
Характеристики
Вага  4 кг
Джерело живлення  Акумулятор
Діаметр штанги  26 мм
Захист від заклинювання  є
Захист від перенавантаження  є
Звуковий тиск, LpA  83 дБ(A)
Клас захисту  IP20
Кількість обертів холостого ходу  7000 об/хв
Максимальна напруга  40 V
Напруга акумулятора  20V
Номінальна напруга  36 V
Похибка вимірювання вібрації  1,5 м/с²
Похибка вимірювання звукового тиску, КpA  4,1 дБ(А)
Рекомендовані зарядні пристрої  FC-230, FC-223, FC-230 Dual
Сумарна вібрація аh  2,12 м/с²
Сумісність з АКБ  BP-220, BP-240, BP-250S, BP-260
Тип двигуна  безколекторний (безщітковий)
Тип штанги  розбірна
Ширина зрізу  ножем 255 мм / струною 350 мм
В наявності
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
Доставка
  • Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно
  • Slovenská pošta
  • Кур'єром по Братиславі
Гарантія
  • Гарантія на акумулятори 12V, 20V - 1 рік
  • Гарантія від виробника - 3 роки
  • На серію ULTRA - 5 років
  • Ключи та головки - довічна гарантія
Оплата
  • Онлайн-оплата банківською карткою
  • Оплата при доставці - Slovensko
  • Оплата готівкою або банківською картою в магазині
Опис
Триммер аккумуляторный
Особливості
Особливості
  • Завдяки функції реверсу можна вивільнити ножі, якщо тример загруз у високій траві
  • Захист від перевантаження оберігає інструмент від виходу з ладу за підвищеного навантаження
  • Плавний пуск захищає від різкого ривка під час запуску тримера
Безщітковий двигун
Тример оснащений безщітковим двигуном, який працює на базі двох акумуляторів 20 В. Сумарна максимальна напруга 40 В забезпечує швидкість обертання ножів до 7000 об/хв.
Тример акумуляторний
Ергономіка і комфорт
  • Розбірна штанга забезпечує зручність зберігання і транспортування
  • Нижнє розташування двигуна робить інструмент більш збалансованим
Продуктивність
В акумуляторному тримері DTC-200BC Dual є можливість використовувати 2 типи ріжучих насадок: металевий ніж з шириною косіння 255 мм і струна з шириною косіння 350 мм.