Акумуляторна циркулярна пила Dnipro-M DSC-200BC ULTRA (без АКБ та ЗП)
Артикул 17601000
Очікується
Характеристики
Напруга акумулятора  20V
LED-підсвітка  так
Вага  3.2kg
Глибина різу під 90°  55mm
Динамічне гальмо  так
Діаметр диску  165mm
Клас захисту корпусу  IP20
Кріплення параллельного упора  так
Кількість обертів  5000
Максимальна глибина різу під кутом 45°  40mm
Плавний пуск  так
Посадковий діаметр вала  20mm
Очікується
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
Доставка
  • Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно
  • Slovenská pošta
  • Кур'єром по Братиславі
Гарантія
  • Гарантія на акумулятори 12V, 20V - 1 рік
  • Гарантія від виробника - 3 роки
  • На серію ULTRA - 5 років
  • Ключи та головки - довічна гарантія
Оплата
  • Онлайн-оплата банківською карткою
  • Оплата при доставці - Slovensko
  • Оплата готівкою або банківською картою в магазині
Опис
Продуктивність
Регулювання кута пропилу
Глибина пропилу
Модель DSC-200BC Ultra дозволяє самостійно регулювати глибину пропилу в залежності від товщини матеріалів від 0 до 55 мм.