Акумуляторна ексцентрикова шліфмашина Dnipro-M DSO-200BC ULTRA (без АКБ та ЗП)
Артикул 83663000
В наявності
Характеристики
Адаптер для пилососу  35 мм внутрішній
Вага  1,1 кг
Джерело живлення  Акумулятор
Діаметр круга  125 мм
Ексцентриситет  3 мм
Звуковий тиск, LpA  79 дБ(А)
Клас захисту корпусу  IP20
Кількість обертів  6000 - 12000 об/хв
Кількість швидкостей  6
Модель  DSO-200BC ULTRA
Похибка вимірювання вібрації  1,5 м/с²
Регулятор обертів  Так
Сумарна вібрація аh  3,07 м/с²
Тип двигуна  безщітковий
Ручка подовжувач  Ні
Напруга акумулятора  20V
Комплектація  (без АКБ і ЗП)
В наявності
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
Доставка
  • Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно
  • Slovenská pošta
  • Кур'єром по Братиславі
Гарантія
  • Гарантія на акумулятори 12V, 20V - 1 рік