Акумуляторний секатор Dnipro-M DPS-200BC ULTRA
Артикул 84280000
В наявності
В наявності
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
Доставка
  • Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно
  • Slovenská pošta
  • Кур'єром по Братиславі
Гарантія
  • Гарантія на акумулятори 12V, 20V - 1 рік
  • Гарантія від виробника - 3 роки
  • На серію ULTRA - 5 років
  • Ключи та головки - довічна гарантія
Оплата
  • Онлайн-оплата банківською карткою
  • Оплата при доставці - Slovensko
  • Оплата готівкою або банківською картою в магазині
Опис
Максимальна напруга 20 В
Кількість положень різу 4
4 положення 40 мм
Тип двигуна безщітковий (безколекторний)
Номінальна напруга 18 В
Модель DPS-200BC ULTRA
Вага 1 кг
Сталь SK5
Клас захисту від ураження електричним струмом III
Ступінь захисту від впливу пилу та води IP 31
1 положення 10 мм
2 положення 20 мм
3 положення 30 мм