Акумуляторний будівельний міксер Dnipro-M DBM-200BC
Артикул 99673000
В наявності
В наявності
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
Доставка
  • Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно
  • Slovenská pošta
  • Кур'єром по Братиславі
Гарантія
  • Гарантія на акумулятори 12V, 20V - 1 рік
  • Гарантія від виробника - 3 роки
  • На серію ULTRA - 5 років
  • Ключи та головки - довічна гарантія
Оплата
  • Онлайн-оплата банківською карткою
  • Оплата при доставці - Slovensko
  • Оплата готівкою або банківською картою в магазині
Опис
Тип акумуляторної батареї Li-Ion
Модель DBM-200BC
Тип двигуна безщітковий
Номінальна напруга 18 В
Електронне регулювання швидкості є (7 швидкостей)
Механічне регулювання швидкості є
Кількість механічних швидкостей 2
Матеріал корпусу редуктора алюміній
Плавний пуск є
Захист від випадкового включення є
Різьблення шпинделя М14
Тип вінчика лівосторонній
Розмір вінчика у комплекті 120 мм
Максимальний об'єм суміші 80 л
Кількість обертів на 1-й механічній швидкості 0-450 об/хв
Максимальний діаметр вінчика 140 мм